KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 7819536
nr 781 9536
Skulpturer
2 st, höjd: 50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:17:59
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr